KONST / Litografier / Färglitografi 16228053
nr 1622 8053
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 197/268, folkbildaren, yttermått inklusive ram: 53x68cm
Kondition: fuktskada
Lenny Clarhäll, svensk skulptör och bildkonstnär född maj 1938 i Timmersdala.
måndag 27 maj 2024
kl 18:42:05
Lenny Clarhäll
Läs mer om Lenny Clarhäll